РЕТРОСПЕКТИВНИЙ АНАЛІЗ СТАНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИХ ПОСЛУГ УЧАСНИКІВ АТО (2014–2018) З ДИСФУНКЦІЯМИ СТАНУ ЗДОРОВʼЯ ВНАСЛІДОК ДІЇ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ТА ТРАВМАТИЧНИХ ФАКТОРІВ
DOI:
https://doi.org/10.33099/2707-1383-2022-46-4-18-35Ключові слова:
учасники АТО, інформаційно-пропагандистське забезпечення, відновлення здоров’яАнотація
В статті розглянуто питання історичного дискурсу в необхідності та важливості донесення актуальної інформації про формування і функціонування сучасної системи фізкультурно-спортивних послуг (далі – ФСП) та фізкультурно-спортивної реабілітації (далі – ФСР) для осіб, які зазнали травматичного та деструктивного впливу подій війни; визначено схематичну структуру, підходи, принципи, на яких має діяти означена система в Україні.
Поінформованість військовослужбовців, які постраждали внаслідок бойових дій, має важливе значення при виборі засобів реабілітації, розумінні їх впливу на організм. Тому надання важливої та потрібної інформації про організації, що надають ФСП та здійснюють ФСР, про тренерів-інструкторів, матеріально-технічне оснащення має актуальне значення для відновлення здоров’я вказаних категорій.
В роботі з’ясовано, що пріоритетними джерелами отримання важливої та актуальної інформації військовослужбовці вважають сучасні ІКТ-технології, Інтернет-платформи, та телебачення.